top of page
Trick or Ink Tattoo Studio Kraków

Studio tatuazu

Odwiedź nas na facebook'u lub instagramie
  • FB
  • Trick or Ink Instagram
SERVICES

TEAM

Mika Tatuaże

Mika

Mikro tatuaże, ilustracyjne,

neotradycyjne (kolor, czarno szare, dotwork)

Mika Tatuaże

Wyro

Tatuaże realistyczne!

TATUATORZY POSZUKIWANI

Masz własną bazę klientów i chcesz z kimś podzielić po prostu rachunki?

Zapraszam! Szukam kompana do działania! :) Prześlij portfolio trickorink@gmail.com

Zobaczymy, czy się dogramy stylami, bo co do charakterów - wyjdzie w praniu.

FAQ

FAQ

1. Ile będzie mnie kosztował mój tatuaż?
Sesja realistyczna u Wojtka 950-1600zł. Nie podejmuje się małych wzorów, ale można umówić się na sesję i wykonać w jej zakresie parę małych.
Rezerwacja poprzez wiadomość lub mailowo bezpośrednio u niego. Każdy inny wzór realizowany zostanie u Miki. Podlega wtedy indywidualnej wycenie w zależności od wielkości, skomplikowania i ilości kolorów. Małe, kilkucentymetrowe wzorki taniej w kompletach, a ich ceny zaczynają się od 200zł. Rezerwacje terminu przez mail studia trickorink@gmail.com . Przy rezerwacji wymagany zadatek 100zł. Istnieje możliwość przeniesienia terminu na minimum tydzień przed bez jego utraty. W innym wypadku ponownie trzeba go opłacić. Wszelkie prace związane ze wzorem rozpoczynamy dopiero po opłacie terminu. Poprawki to rzecz normalna, czasem nieunikniona przy złych kondycjach skóry - zastosuj się do zaleceń PRZED tatuażem, a zwiększysz znacznie szansę idealnego tatuażu za pierwszym razem! Taka dodatkowa wizyta jest płatna za symboliczną kwotę rezerwacji terminu lub więcej, jak w przypadku dużych prac i cover up'u (krycia czegoś całkiem innego).
2. Jakie są przeciwwskazania?
Zapalenia wątroby (HCV, HBV); HIV, nowotwory, padaczka, choroba leśniowskiego, stwardnienie rozsiane, immunosupresja (hamowanie procesu wytwarzania przeciwciał i komórek odpornościowych), cukrzca, wszelkiego rodzaju choroby skóry (np. bliznowce, łuszczyca, bielactwo), choroby związane ze spadkiem krzepliwości krwi, choroby serca i układu krążenia, małopłytkowość, niedokrwistość, stany pooperacyjne, obecność niezdiagnozowanych guzów oraz prostsze takie jak przeziębienia, grypy, anginy, antybiotykoterapia, osłabienie czy ciąża i karmienie piersią.
Znamiona i piegi wystające ponad skórę nie mogą być tatuowane. Blizny - tylko zagojone.
Wszystko powyższe należy najlepiej skonsultować z lekarzem i tatuować się po jego ewentualnym zezwoleniu
3. Jak dbać o tatuaż?
A wiedziałeś, że przed tatuowaniem również powinieneś zadbać o tatuowaną skórę? Przeczytaj jak przygotować się do sesji i co robić po niej:
CONTACT

Kontakt

Grzegórzecka 29/1
31-532 Kraków
trickorink@gmail.com
Tel: 511-511-248
ORIENTACYJNE GODZINY OTWARCIA
Na spotkania należy się umawiać.
Pon - Pt: 14:00 - 20:00
Sobota: 11:00 - 15:00

Twoje wiadomość została pomyślnie wysłana!

  • Instagram
  • Facebook Social Ikona
bottom of page